Bestuur


Hieronder vindt u het bestuur van Albatross en de contactgegevens van haar functionarissen:

 

Hoofdbestuur
   
Voorzitter Bastiaan Bakker
E-mail: voorzitter@uvvalbatross.nl
Secretaris Gabrielle Maassen E-mail: secretaris@uvvalbatross.nl
Penningmeester Vacant E-mail:
Bar Coördinator Ilse Sommer
E-mail: i.sommer@uvvalbatross.nl
Technische Zaken Olly Nijhof E-mail: o.nijhof@uvvalbatross.nl
Bestuurslid Marcel Streppel E-mail: m.streppel@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-53730192
Technische Commissie Dennis Heyne
Erwin Zuijderduijn
Rick van Asselt
E-mail: tc@uvvalbatross.nl
Ledenadministratie
   
Ledenadministratie Gabrielle Maassen E-mail: ledenadministratie@uvvalbatross.nl
Vrijwilligerscommissie
Voorzitter
Bastiaan Bakker
E-mail: vrijwilliger@uvvalbatross.nl
Websitebeheer
   
Webmaster Max Stromberg E-mail: webmaster@uvvalbatross.nl
Veldonderhoud
   
Coördinator Joop Vink
Telefoon: 06-53425818
Onderhoud
   
Coördinator Wouter Berkhof E-mail: onderhoud@uvvalbatross.nl
Kleding
   
Coördinatoren Getty Horstman
Marcella Wemmers
E-mail: kleding@uvvalbatross.nl
Evenementen Commissie
   
Coördinatoren Ronald Kaal
Wouter Berkhof
E-mail: evenementen@uvvalbatross.nl
Communicatie
Coördinatoren Age Yska
Rosan Peeks
Max Stromberg
Swen Vink
E-mail: communicatie@uvvalbatross.nl
Bar
   
Coördinatoren Jeroen Hurenkamp
Dennis Wijnhoud
E-mail: barcoordinator@uvvalbatross.nl
Vertrouwenscontactpersoon
Coördinator Christa van de Sprenge E-mail: vertrouwenscontactpersoon@uvvalbatross.nl
Mails worden rechtstreeks en alleen naar Christa verzonden!

 

Hieronder vindt u het organigram van uvv Albatross:

albatross-organigram-web-7251