Contactpersonen Jeugd


Jeugd
Jeugdvoorzitter Bastiaan Bakker Email: jeugdvoorzitter@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-15058329
Bestuurslid René Hamerling Email: r.hamerling@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-54351876
Hoofd Technische Commissie Bertil Reiling Email: tcjeugd@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-22663263
Leden TCJ Nol Reinders
Roel van Vemde
Eelco van der Vegt
Adviseurs Jeugd Wilco Woutersen
Martijn de Haas
Voetbalschool Jack Wissink
Wim Hachmang
Email: voetbalschool@uvvalbatross.nl
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Marie-Elda Krosse
Karin Versteeg
Email: wsj@uvvalbatross.nl
Scheidsrechter Coördinator Junioren Kilian Slaman Email: scheidsrechterjunioren@uvvalbatross.nl
Scheidsrechter Coördinator Pupillen Ruurd Termaat Email: scheidsrechterpupillen@uvvalbatross.nl
Materiaal Jeugd Paul Jongerius Email: materiaal@uvvalbatross.nl
Gastouder Coördinator Annette de Haan Email: gastouder@uvvalbatross.nl
Jeugd Evenementen Commissie Miranda Dorland
Chantal de Haas
Akkelien Richter
Chériëtte Wilmink
Email: jec@uvvalbatross.nl
Coördinator Junioren Vacant Email: cojun@uvvalbatross.nl
Coördinator O13 Vacant Email: co13@uvvalbatross.nl
Coördinator O11 René Hamerling Email: co11@uvvalbatross.nl
Coördinator O9 Bastiaan Bakker Email: co9@uvvalbatross.nl
Coördinator Mini’s Bastiaan Bakker Email: mini@uvvalbatross.nl

 

Hieronder vindt u het organigram van uvv Albatross:

albatross-organigram-web-7251