Contactpersonen Jeugd


Jeugd
Jeugdvoorzitter Bastiaan Bakker E-mail: jeugdvoorzitter@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-15058329
Bestuurslid René Hamerling E-mail: r.hamerling@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-54351876
Bestuurslid Miranda Dorland E-mail: m.dorland@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-22500942
Hoofd Technische Commissie Bertil Reiling E-mail: tcjeugd@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-22663263
Leden TCJ Nol Reinders
Roel van Vemde
Eelco van der Vegt
Adviseurs Jeugd Wilco Woutersen
Martijn de Haas
Voetbalschool Jack Wissink
Wouter Wijma
E-mail: voetbalschool@uvvalbatross.nl
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Marie-Elda Krosse
Karin Versteeg
E-mail: wsj@uvvalbatross.nl
Scheidsrechter Coördinator Junioren Vacant E-mail: scheidsrechterjunioren@uvvalbatross.nl
Scheidsrechter Coördinator Pupillen Ruurd Termaat E-mail: scheidsrechterpupillen@uvvalbatross.nl
Materiaal Jeugd Paul Jongerius E-mail: materiaal@uvvalbatross.nl
Gastouder Coördinator Annette de Haan E-mail: gastouder@uvvalbatross.nl
Jeugd Evenementen Commissie Miranda Dorland
Chantal de Haas
Akkelien Richter
Chériëtte Wilmink
E-mail: jec@uvvalbatross.nl
Coördinator Junioren Vacant E-mail: cojun@uvvalbatross.nl
Coördinator O13 Vacant E-mail: co13@uvvalbatross.nl
Coördinator O11 René Hamerling E-mail: co11@uvvalbatross.nl
Coördinator O9 Bastiaan Bakker E-mail: co9@uvvalbatross.nl
Coördinator Mini’s Bastiaan Bakker E-mail: mini@uvvalbatross.nl
Coördinator G-voetbal Maud Wilms E-mail: gvoetbal@uvvalbatross.nl
Telefoon: 06-42151866

 

Hieronder vindt u het organigram van uvv Albatross:

albatross-organigram-web-7251