Bestuur


Hieronder vindt u het bestuur van Albatross en de contactgegevens van haar functionarissen:

Hoofdbestuur
   
Voorzitter Rik Dikken Email: voorzitter@uvvalbatross.nl
Secretaris Gabrielle Maassen Email: secretaris@uvvalbatross.nl
Penningmeester Bianca van de Kamp Email: penningmeester@uvvalbatross.nl
Technische Zaken Olly Nijhof Email: o.nijhof@uvvalbatross.nl
Jeugdvoorzitter Bastiaan Bakker Email: jeugdvoorzitter@uvvalbatross.nl
Ledenadministratie
   
Ledenadministratie Olly Nijhof Email: Ledenadministratie@uvvalbatross.nl
Internet Commissie
   
Webmasters Max Stromberg
Alexander Stromberg
Email: webmaster@uvvalbatross.nl
Veldonderhoud
   
Coördinator Gradus Klopman Telefoon: +31619862716
Onderhoud
   
Coördinator Wouter Berkhof Email: onderhoud@uvvalbatross.nl
Kleding
   
Coördinators
Marcella Wemmers
Caroline Bekius
Email: kleding@uvvalbatross.nl
Evenementen Commissie
   
Coördinators Ronald Kaal
Wouter Berkhof
Email: evenementen@uvvalbatross.nl
Communicatie
Coördinator Rosan Peeks Email: communicatie@uvvalbatross.nl
Bar
   
Coördinator Margreet Ooms Email: barcoordinator@uvvalbatross.nl

 

Hieronder vindt u het organigram van uvv Albatross:

albatross-organigram-web-7251