Bestuur


Hieronder vindt u het bestuur van Albatross en de contactgegevens van haar functionarissen:

Hoofdbestuur
   
Voorzitter Rik Dikken E-mail: voorzitter@uvvalbatross.nl
Secretaris Gabrielle Maassen E-mail: secretaris@uvvalbatross.nl
Penningmeester Bianca van de Kamp E-mail: penningmeester@uvvalbatross.nl
Technische Zaken Olly Nijhof E-mail: o.nijhof@uvvalbatross.nl
Jeugdvoorzitter Bastiaan Bakker E-mail: jeugdvoorzitter@uvvalbatross.nl
Ledenadministratie
   
Ledenadministratie Olly Nijhof E-mail: ledenadministratie@uvvalbatross.nl
Internet Commissie
   
Webmasters Max Stromberg
Alexander Stromberg
E-mail: webmaster@uvvalbatross.nl
Veldonderhoud
   
Coördinator Gradus Klopman Telefoon: 06-19862716
Onderhoud
   
Coördinator Wouter Berkhof E-mail: onderhoud@uvvalbatross.nl
Kleding
   
Coördinators
Marcella Wemmers
Caroline Bekius
E-mail: kleding@uvvalbatross.nl
Evenementen Commissie
   
Coördinators Ronald Kaal
Wouter Berkhof
E-mail: evenementen@uvvalbatross.nl
Communicatie
Coördinator Rosan Peeks
Titia Buising
Hilde Hulshof
E-mail: communicatie@uvvalbatross.nl
Bar
   
Coördinator Margreet Ooms E-mail: barcoordinator@uvvalbatross.nl

 

Hieronder vindt u het organigram van uvv Albatross:

albatross-organigram-web-7251